ART / Etchings etc / Graphic art 10392449
nr 1039 2449
GRAPHIC ART
2 pcs, efter Carl Larsson, sheet: 40x28, lösa blad, wear, damages.
2 st, efter Carl Larsson, bladets mått: 40x28, lösa blad
Condition: slitage, skador
400
SEK 100
Monday May 23 2016
at 19:09:26
21/5 02:03:43